O mnie

Jestem bardzo dobrym brydżystą.

Paweł na AMŚGram w brydża odkąd pamiętam, prawdopodobnie zostałem nauczony gry przez tatę, kiedy byłem bardzo mały. A taki nauczyciel to też dobra reklama dla mnie. Do swoich sukcesów mogę już jednak zaliczyć Mistrzostwo Europy i jeszcze przez rok mogę się tytułować aktualnym Mistrzem Europy. W 2015 roku trzeba będzie tytuł obronić. Oprócz tego mogę pochwalić się Akademickim Mistrzostwem Świata i Mistrzostwem Świata Juniorów Młodszych. Mistrzem Europy w kategoriach juniorskich zostawałem wiele, wiele razy, więc przez skromność się nie chwalę 🙂 Aktualnie grywam w parze z dwoma  świetnymi chłopakami: Piotrkiem Zatorskim i Kubusiem Wojcieszkiem. Największa zaletą tego pierwszego jest to, że jest piękny, a tego drugiego że zna Michała Kanię. Więcej o nich możecie przeczytać w zakładce partnerzy. Gdy nie gram w brydża to studiuję informatykę na UAM-ie w Poznaniu. Dla studentów swojej uczelni prowadzę także zajęcia brydżowe w ramach sekcji brydżowej.

 

Wraz z bratemPaweł na pro-am Piotrem i jego świeżo upieczoną żoną Justyną prowadzimy też szkołę brydża naukabrydza.pl, do której serdecznie zapraszam.

 

 

 

Advertisements

One thought on “O mnie

  1. Serdeczne gratulacje po ME 2015. Co za dramaturgia .Wy już skończyliście mecz i po poszczególnych rozdaniach meczu Szwecja-Grecja jesteście albo na pierwszym albo drugim miejscu. Zostało tam ostatnie rozdanie, my na drugim miejscu i potrzeba nam kilkunastu IMPów do pierwszego. I szansa- rozdanie szlemikowe, Szwedzi na swoim stole przegrywają i teraz czekamy ,czy Grecy wylicytują .Jest szlemik teraz-,czy go wygrają. Szwed wychodzi spod króla, teraz ,czy Grek siądzie damą czy asem i ulga, siadł damą. Jest szlemik i dla nich 17 IMPów i tyleż mniej dla Szwedów. Z przewagi ponad punkta dla nich zrobiło się w generace kilkanaście setnych punktu dla nas.Jeszcze raz gratuluję .Jan Chmielewski

    Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s